Poznaj złotą piątkę – te nerki damskie są w trendach

Nerki damskie to dodatek, który pokochało wiele kobiet. Funkcjonalna nerka damska to jednocześnie ciekawy element stylizacji. Jakie wzory cieszą się największą popularnością? O tym w artykule.

Wygodne nerki damskie to świetna alternatywa dla ciężkiej i uwierającej ramię torebki. Ich ogromną zaletą jest duży wybór dostępnych wzorów i wariantów kolorystycznych. W końcu każda kobieta lubi wyglądać modnie i stylowo. Nie zawsze jednak jest tak, że osiągnięcie oryginalnego looku i modnej stylizacji, musi wiązać się z ponoszeniem niewiarygodnie wysokich kosztów.

Nerka damska pozwoli nam na stworzenie modnej i oryginalnej stylizacji. Coraz więcej kobiet, w różnym wieku, decyduje się na zamianę tradycyjnej torebki na stylowe nerki damskie. Przyjrzyjmy się dokładnie, jak wyglądają poszczególne nerki damskie, które znalazły się w zestawieniu pięciu, najbardziej popularnych modeli.

Nerki damskie w jednolitym kolorze

Dla tych pań, które ponad wszystko cenią sobie prostotę stylu, rewelacyjnym rozwiązaniem są nerki damskie w jednym kolorze. Uniwersalne, stylowe i co najważniejsze – eleganckie. To tylko niektóre z cech, którymi można określić takie właśnie nerki. Warto jest jednak zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt związany z tym rodzajem damskich nerek. Dzięki jednolitemu kolorowi, taka nerka damska będzie pasować do każdej stylizacji.

Nerki z napisem

Kiedy kobieta chce w jakikolwiek sposób wyrazić swój styl, bardzo często sięga po ubrania, czy też dodatki, które zawierają napisy. Nie inaczej rzecz się ma, jeśli chodzi o saszetki nerki. Te, które ozdobione są stylowymi napisami, cieszą się stale rosnącą popularnością. Warto jednak podkreślić, że sam napis, który umieszczony jest na takiej damskiej nerce, nie jest bez znaczenia. Z reguły są to fragmenty kultowych cytatów, jak również teksty, które popularność zyskały dzięki internetowi. Bardzo często mamy też możliwość wykonania takiej nerki na indywidualne zamówienie.

Nerki damskie z motywem zwierzęcym

Innym rodzajem nerek damskich są te, które ozdobione są motywem zwierzęcym. Popularna w latach 90-tych „panterka” czy „zebra”, ponownie wracają do łask. Coraz więcej kobiet wybiera właśnie takie nerki. Mogą być one wykonane z różnego rodzaju materiałów – od tego, który imituje plusz, po ten, który odznacza się odpornością na wilgoć. Wybór jest zatem naprawdę duży, a gadżet – niezwykle stylowy. Nerka damska w wężowy wzór czy w panterkę pozwoli stworzyć stylizację na czasie za pomocą jednego, niewielkiego dodatku.

Nerki czarne

Nie ma chyba bardziej klasycznego dodatku do jakiejkolwiek stylizacji, aniżeli czarna, damska nerka. Takie nerki damskie będą idealnie pasować zarówno do zimowego płaszcza, jak również – do kolorowej kurtki. Czerń jest kolorem ze wszech miar uniwersalnym, stąd też nie ma się czemu dziwić, ze zainteresowanie nerkami w tym właśnie kolorze jest tak duże. Dodatkowym atutem, jest z całą pewnością mnogość materiałów, z których takie nerki mogą zostać wykonane. Za te najbardziej eleganckie, uchodzą nerki wykonane ze skóry, lub skóry ekologicznej.

Nerki damskie w kropki

Styl vintage, także może być obecny w designie damskich saszetek nerek. Nerki damskie w kropki są tego doskonałym przykładem. Warto jest jednak podkreślić, że ten rodzaj damskiej nerki, będzie pasował do stylizacji utrzymanej w klimacie vintage. Kropki, jak doskonale wiemy, były jednym z najpopularniejszych elementów zdobiących sukienki w latach 60. Jak widać, moda wraca, choć już w nieco innej formie.

Jak widać, nerki damskie występują w wielu wariantach kolorystycznych i wielu wzorach. Powyżej przedstawiliśmy te najbardziej popularne.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.