W pasie czy przez ramię – jak nosić nerkę?

Jak nosić nerkę? To pytanie pojawia się często w kontekście modnego dodatku, który pokochały nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. Dlatego w poniższym artykule przedstawiamy różne sposoby noszenia nerki.

Jak nosić nerkę? Modne ostatnio saszetki nerki to bardzo funkcjonalny dodatek, który można nosić na różne sposoby. Oczywiście, najbardziej klasyczny sposób założenia saszetki nerki, to w taki sposób, aby jej komora znajdowała się z przodu, na wysokości pasa. To też jeden z najbezpieczniejszych sposobów noszenia tego gadżetu. Czy jednak istnieją inne, bardziej kreatywne sposoby noszenia nerki? Przyjrzyjmy się temu dokładnie.

Noszenie nerki w pasie

Jeśli chcemy najprostszej odpowiedzi na pytanie, jak nosić nerkę, to odpowiedź na nie brzmi: w pasie. To zdecydowanie najbardziej popularny, ale też najwygodniejszy sposób na noszenie nerki. Pozwala on na swobodny dostęp do drobiazgów, które w saszetce nerce są przechowywane, jak również – zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo. Jak nosić nerkę w sytuacji, kiedy znajdujemy się w dużych skupiskach ludzi (np. na imprezie, w metrze, autobusie)? Noszenie jej na pasie w taki sposób, aby widzieć dokładnie jej zapięcie, będzie idealnym rozwiązaniem.

Noszenie nerki z tyłu (na pasie)

Alternatywą dla noszenia nerki z przodu na pasie, jest noszenie jej…w pasie, ale z tyłu. Takie sposoby noszenia nerki sprawdzą się najlepiej podczas spacerów, czy szeroko rozumianej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zmniejszamy w ten sposób opór powietrza, a co za tym idzie – możemy np. szybciej biec. Ważne jest także to, że nerka z tyłu, nie będzie nam ograniczała w żaden sposób ruchu (np. jeśli zdecydujemy się na wykonanie serii przysiadów czy pompek). To zdecydowanie sposób, który przypadnie do gustu osobom aktywnym fizycznie.

Noszenie nerki na ramieniu

Jak nosić nerkę, jeśli nie chcemy zapinać jej w pasie? Ciekawym, choć dość niestandardowym sposobem noszenia nerki, może się okazać noszenie jej w taki sposób, jakbyśmy nieśli… Torebkę. W ten sposób, nie tylko sprawiamy, że nasza stylizacja zyskuje nowy, elegancki wygląd, ale też staje się ona oryginalna. Ten rodzaj noszenia nerki, sprawdzi się najlepiej np. podczas długich spacerów. Nerka noszona na ramieniu, nie będzie krępowała naszych ruchów, a zawsze też możemy przełożyć ją przez ramię. Te dwa sposoby noszenia nerki, są nie tylko wygodne, ale też gwarantują komfort i bezpieczeństwo.

Jak nosić nerkę? W ręce!

Mówi się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Z reguły, rzeczywiście tak właśnie jest. Odpowiedź na pytanie: jak nosić nerkę, która brzmi: w ręce, może nie jest najbardziej kreatywna, ale z pewnością nie można odmówić jej oryginalności. Pamiętajmy jednak, że nosząc nerkę w ręku, automatycznie rezygnujemy z najważniejszej jej funkcji, a mianowicie tego, że zapewnia nam ona swobodę ruchu. Warto jest zatem rozważyć ten sposób noszenia nerki, kiedy zyskamy pewność, że ręce nie będą nam potrzebne w danej sytuacji i spokojnie możemy je mieć zajęte.

Pokazane powyżej sposoby noszenia nerki pokazują, że to, w jaki sposób nosimy ten dodatek, może znacząco wpłynąć na całą naszą stylizację. Im bardziej będzie on oryginalny, tym lepiej dla naszej stylizacji. Jak nosić nerkę? Przede wszystkim nie zapomnijmy o tym, ze w noszeniu nerki najważniejsze jest to, aby czuć komfortowo i swobodnie.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.